Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A McDonalds kaja régen tényleg...

A McDonalds kaja régen tényleg jobb volt, vagy csak idővel igényesebb lettem?

Figyelt kérdés

Régebben 15-25 éves koromban sokat jártam Mc'Donalds-ba, mert szerettem az ottani kaját.

Most 35 évesen véletlenül betévedtem egy ilyen étterembe és egyszerűen ehetetlen szarnak minősítettem magamban az ott kapott hamburgert amit régen imádtam.

Most csak azt nem tudom eldönteni, hogy a kaja lett a vacakabb, vagy az ízlésem lett igényesebb.

Ti mit gondoltok, mik a tapasztalataitok?



2013. okt. 20. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Mindkettő lehet.


De az tény, hogy a minősége romlott!

A fishmac sem olyan, mint rég. A sajtburi húsa meg egyenesen gusztustalan trutymó. Tényleg ehetetlen. A natúr csirkés verziók még fogyaszthatók.

2013. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nincs bajom vele. Megszoktam a sz*rt. :D
2013. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nos nézd,régen ezelőtt 15-20éve mindennek jobb volt a minősége,az életelek -italok,Zene,emberek viselkedése...Bizonyos hozzáállás az élet nagy dolgaihoz.
2013. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanilyen volt. Az emlékek megszépülnek idővel.
2013. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Biztos, hogy nem ugyanilyen volt!


A húst nem tudom megenni egy árva sajtburiban. Még két évvel ezelőtt is más volt, az tuti.

2013. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Most is jó! Szerintem sem változott semmi!

Ugyan így a Burger King és a KFC is ugyan olyan mint régen!

2013. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Regen nekem kulonleges, nagy dolog volt a meki,ezert finomabbnak ereztem. Most mar megszokott dolog lett, nem is jarok szinte soha, maximum csirkenuggetsert az emlekek miatt.:) de a kaja ugyanaz volt 20 evvel ezelott is,mint most, sot biztos vagyok benne,hogy a kovetkezo 40 evben sem fog valtozni. A vilag valtozik,a meki orok!
2013. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
50%

nekem ízlik a Burger King a McDonald's és a KFC is!

De ha sz*rnak találod valamelyik ízét, akkor hagyd a farca!

Ne edd! Úgy is egészségtelen az összes!

2013. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ok, persze hogy nem járok oda.

Csak érdekelt, hogy mások hogy látják ezt a dolgot.

2013. okt. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!