Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pesten hová érdemes beülni...

Pesten hová érdemes beülni egy vacsorázós randin?

Figyelt kérdés

Nem drága, puccos helyre gondolok (olyat tudunk), hanem ahová be lehet ülni akkor is, ha nem szülinapot vagy házassági évfordulót ünnepelünk, csak úgy a romantika kedvéért. Háttérben egy kis jazz előny.:)


(Tapasztaltam, hogy ez a mondat "hülyemágnes", de csak ÉRTELMES válaszokra vagyok kíváncsi, kötekedésre nem. Nem is értem, mostanában miért lett divat itt is trollkodni segítség helyett -főleg, hogy utóbbi jobb érzés..:S)


2013. nov. 18. 22:11
 1/4 anonim válasza:
43%

Én ide jártam. Telefonon foglalni kell. Nézd meg az oldalt:


[link]

2013. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Szeráj
2013. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En a trofeagrill azert nem ajanlom,mert az svedasztalos,ott jarkalni kell,nem tul romantikus,nem tudtok annyira egymasra figyelni. Az mar inkabb csalados,tarsasagi hely,nem tul romantikus. En a pomodorot mondom elsonek,bar nem tudom,mennyire engedi a penztarcad. Ajanlom a diningguide.hu vagy az etterem.hu etteremkeresoit,ertekelesekkel. Ott konnyebb valasztani.:)
2013. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom a trófeát a 3.-ban írtak miatt: zsúfolt, mászkálni kell, egyáltalán nem romantikus.


Én is keresőoldalon néznék körül éttermek terén, mert eltérő, hogy kinek mi tetszik hangulatra, ízlésvilágra.

2013. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!