Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debreceni Agrár étterembe...

Debreceni Agrár étterembe ettem Citromos túró krémtortát, a neten szétnéztem nosaltyn illetve egyéb más oldalon se találtam meg azt a receptet, leírásban az ízvilág?

Figyelt kérdés
Először vaniliás ízű volt, de éreztem rajta a citromot is és az alján apró túródarabok, édes volt és nagyon finom. Aki tudja a receptet írja le, mert hiába próbálom idehaza nem tudom olyanra elkészíteni.

#túrókrémtorta
2014. jún. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

:)

Ez nem egy olyan dolog, hogy van egy bizonyos megoldóképlet egy egyenletre.

Ott éppen az aktuálisan műszakban lévő cukrász vagy szakács ilyenre csinálta meg. Ennyi.

Ezen amúgy mindig csodálkoztam, hogy az emberek amúgy így azt hiszik, hogy egy étteremben bármiféle netes előírás alapján csinálnak valamit, vagy léteznének ilyen patikus mérlegen kimért receptek, amit követnek? :D

2014. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leírtam a körülményt, hogy hol ettem és milyen volt, és aki ismer ilyen receptet az általában tudja a mennyiségeket nem grammra pontosan pl 1 liter tej 3 csapott evőkanál cukor, ....
2014. jún. 3. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem tudod honnan került oda az a süti ;)
2015. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!