Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Megbetegedtem egy gyrostól,...

Megbetegedtem egy gyrostól, amit a nagykörúton vettem. Szerintetek bejelentsem, és ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már a múlkor is rossul voltam, de akkor még nem tutam összekötni, hogy emiatt, most viszont kb 90%-ig biztos vagyok benne. Nem tudok ma dolgozni menni, mert egész nap a wc-n ülök, egy vödörrel az ölemben, annyira rosszul vagyok. Nem szeretném, hogy másnak is baja essen, de nem tudom, hogy érdemes-e ezzel szívózni.

2014. júl. 7. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jeltsd be ÁNTSZ. hívd fel őket mond el ,és ők végzik a dolgukat..
2014. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már velünk is fordult elő jelentsd öket fel
2014. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd.
2014. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte együttérzésem. Mi is végig csináltuk a férjemmel. Jelentsd fel, mert ez megengedhetetlen. A mi feljelentésünknek volt eredménye, azóta már eltűntek a környékről.
2014. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az offért, de hol vetted? (a körúton belül)
2014. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelentsd be. Én sem szeretném s helyedben,hogy mással is megtörténjen.
2014. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
jól mondják a többiek.ezt jelenteni kell.
2014. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!