Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Butter Brothersben jártatok...

Butter Brothersben jártatok már? Árak? Személyzet?

Figyelt kérdés

Milyen a kiszolgálás?

Mennyire reálisak az árak? Tudom, hogy drágák a termékek, mert természetes, de arra vagyok kíváncsi, hogy nem túl sok?


2014. júl. 8. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A személyzet extrém mértékben kedves és közvetlen, mindenkit úgy üdvözölnek, mint egy rég nem látott barátot, de tényleg. Ha bizonytalankodsz, garantáltan kapsz kóstolót, ha éppen frissen sült ki valami, akkor is, és jó eséllyel még ajándékba is odaadnak valamit. Pontos árakat nem tudok mondani, mert hónapok óta nem jártam náluk, de valóban meg kell fizetni a minőséget és főleg a belvárosi fekvést. A kenyerek emlékeim szerint reális áron vannak, péksütemény 200 forint alatt nem nagyon van, és többnyire aprócskák, de szerintem nem ez a drága, hanem az ugyanennyiért vagy még többért árult közértes és aluljárós szemetek.
2014. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!