Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » MISKOLCIAK! Tudnátok ajánlani...

MISKOLCIAK! Tudnátok ajánlani szűk családi összejövetel részére ÉTTERMET? Többi lent!

Figyelt kérdés

Már nézegettem az előző bejegyzéseket, több honlapot is, személyes véleményekre lennék kíváncsi.

Eljegyzési estebédet szerveznénk, valami szép, elegáns helyen, lehetőleg különteremmel, de ez nem fontos, viszont az ételek legyenek finomak! AZ árat is ki tudom fizetni...

Amiket nézegettem: Hotel Tókert, Rossita Pizzéria és étterem, Rákóczi pince (erről olvastam nagyon jókat és rosszakat is), Kispipa vendéglő (Erről szintén vegyes vágottat) Molnár Csárda (Ezt ismerem, tetszik, és jó hely), BORs (Eddig egy jó vélemény).


Lehetőleg személyes tapasztalatok érdekelnének! Előre is köszönöm! :)



2014. nov. 5. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lillafüred zÖLDFA
2014. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!