Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi fontos Önöknek egy pékségben?

Mi fontos Önöknek egy pékségben?

Figyelt kérdés
Milyen termékeket vennének szívesen? Teljes kiörlésű péksüteményeket, vagy inkább édesebbet ízesebbet? Kenyerekből sima hagyomás félbarna kenyeret választanak vagy kipróbálnának újabbat? Mi befolyásolja Önöket, hogy melyik pékségben vásárol?

2015. márc. 10. 22:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kenyerekből fehéret választom És a többi az pizza lenne és burek (börek törökül) . Az számít hogy mennyire tiszta a pékség és hogy ne találjak hajszálat az ételben mert akkor soha többet abból a pékségből nem vásárolok
2015. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Én a teljeskiőrlésűt keresem, és szeretem (szeretném), ha nem csak rámondják, hogy az, hanem adnak mellé papírt, összetevők listájával meg tápanyagtáblázattal. Persze arra is azt írnak amit nem szégyellnek, de abban már nagyobb a rizikó a lebukásra, talán kevésbé merik úgy átvágni a vásárlót.
2015. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem, ha mindenből van választék. Néha fehér kenyeret ennék, néha teljes kiőrlésűt. Amit imádok, azok a magvasak. Legyen az tökmag, szezámmag vagy bármi.


Én Németországban élek, itt ami nekem nagy pozitívum, hogy zsemlékből is van minden: teljes kiőrlésű, magvas, stb., nem csak kenyérből.


Édes pékárút szinte sosem veszek.


Ami nálam meghatározó a pékség választásánál az az, hogy kérésre készítenek-e szendvicset :) Mármint olyan helyeken, ahol szendvicseket is árusítanak, hajlandóak-e kérésre is egyénit összeállítani, ha nem, akkor általában nem vásárolok ott (ugye vásárlókhoz való hozzáállás, segítőkészség).


Szeretem, ha az árúról körültekintő tájékoztatás érhető el, pl. amikor magának szedhet az ember, akkor ott van az árú mellett egy kis táblácska a nevével, és ha ezen rajta állnak az adott termék adatai is (kalória, szénhidrát, vitaminok, stb.)


Iszonyatos nagy pluszpont, hogyha a vegetáriánus/vegán termékek külön táblácskával vannak feltüntetve, ahogy Angliában sok helyen.


Ezenkívül pedig még elsődleges fontosságú a kiszolgálószemélyzet kedvességge és higiéniához való hozzáállása ill. az egész üzlet tisztasága.

2015. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%
Mivel az igények teljesen változóak, a teljes kiőrlésű mellett is, és az "ízesebb" mellett is lennének szavazatok. Én általában az édesebb dolgokat szoktam venni, de teljesen kedvfüggő. Nagyon sok pékségben vannak olyan kenyerek is, amik mindenféle extra összetevőket tartalmaznak, pl. sokféle magvakat. Fontos, hogy az elkészült péktermékek mérete legyen egyforma, ne legyen túl nagy különbség köztük. Láttam már olyat, hogy az egyik túrós batyu fele akkora volt, mint a másik, árban pedig megegyezett. Értelem szerűen a nagyobbikat választottam. Fontos, hogy a termék mindig friss legyen, legyen ízléses a kínálat elhelyezése. Nem utolsó sorban legyen kedves az eladó.
2015. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek szénhidrátcsökkentett termékek, legyen valahol kifüggesztve az összetétel, tápanyag táblázat, ne csak külön kérésre, fél órás keresgélés után lehessen megnézni.
2015. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%

NE MAGÁZZ!!!


[link]

2015. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
91%
Nekem tetszett a magázódás.
2015. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Hengerelőhereverem ***** válasza:
100%

Ritkaság valóban, de nekem is tetszett(pedig élőben utálom).


Tisztaság szerintem is a legfontosabb, én édességzabáló vagyok és szeretem ha jóra van megcsinálva iskolába vihető, tehát nincs lespórolva róla az anyag, na olyan cukrászdába nem megyek ahol garasoskodnak a belevalóval, de a legjobb talán az lenne, ha meglehetne oldani valahogy, hogy én válasszam ki miből mennyit, ezt persze nem mindig lehet megoldani, de vannak péksütik ahol működne.

2015. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ez amatőr piackutatásnak tűnik :-)

A probléma az, itt mindenhonnan vannak válaszolók, az üzlet (még egy pékség is) a helyi elvárásoknak kell, hogy megfeleljen, amik területenként erősen eltérőek lehetnek.

A másik gond, hogy reprezentatív mintához nagyon alacsony a válaszolók száma.


Amúgy nekem egy pékségben a tisztaság, a vevőközpontúság és a minőség a fontos.

2015. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is egy nagyon amatőr piackutatásnak tűnik :)
2015. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!