Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Székesfehérváron melyik a...

Székesfehérváron melyik a legolcsóbb pizzéria ahol finom pizzát lehet kapni es házhoz szállítanak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy a legolcsóbb-e nem tudom, de nekem a Pasa Kebab jött be. Átlagosak az árak, de szeretem a pizzáikat, nem spórolós, de ha mégis többet akarsz akkor 200 Ft plusz díjért megrakják még bővebben. Mindig minden körülmények között időben házhoz szállítanak. 900 Ft felett díjmentes a szállítás. Tehát egy pizza pont belefér. Korrektek, sosem csalódtam bennük. Volt, hogy dupla helyett tripla feltétet akartam kérni, a diszpécser fel vette a rendelést, majd kis idő múlva felhívtak, hogy a tripla feltétet nem javasolják, mert el fog ázni a tészta. Hát meg kell mondjam a dupla is bővel elég volt és kiadós. Onnantól ,hogy egyszer rendelsz, bekerülsz az adatbázisukba, és utána már ha felhívod, elég egy telefonszámot mondani, és tudják hova kell menni. Ha bármi van, felhívnak. Szóval csak jót tudok írni róluk. Az egyéb ételeik is nagyon finomak, Isteni náluk a kebab, vagy néha kérek a pizza mellé óriás rántott palacsintát, ami önmagában is olyan kiadós, hogy néha már önmagában is elég és csak 500 Ft. Sokat kipróbáltam, de bennük nem csalódtam. Nekem fontos az idő, mert csak akkor rendelek, ha nincs időm vacsorát készíteni, és ők pontban ott vannak időre. Előtte hívtam más éttermeket is, és gyakran ütköztem abba, hogy nem tudták megmondani mikorra érnek ki, mert el vannak havazva stb. és volt, hogy 2 órát ígértek. A Pasával még sosem volt ilyen.
2015. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot ^^
2015. jún. 9. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
A legolcsóbbat én sem tudom, mi a Rómából szoktunk rendelni, nagyon finom, nekem messze ez jött be a legjobban, és hatalmas a választék.
2015. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!