Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vendéglátósok, vagy akik...

Vendéglátósok, vagy akik dolgoztak benne! Mi volt a legviccesebb, kínosabb szituációtok?

Figyelt kérdés
Én egy kínai büfében voltam, hát tudnék mesélni. :)
2015. jún. 9. 18:47
 1/2 szaszaa11 ***** válasza:

Hát a legkínosabb mikor egy fiatal roma párocska egymást anyázva ordibáltak az étterem közepén, és próbáltam őket a lehető legnormálisabb módon elküldeni, de a He? Szócskánál többet nem tudtam belőlük kiváltani.

A legvicesebb, általában a kollegáktól jön. Vendégnél akkor röhögtem a legnagyobbat (persze bent a söntésben) mikor nekiállt erősködni, hogy márpedig a legjobb minőségű vörösborok édesek (édes vörösbort nem lehet cukor hozzáadása nélkül készíteni, de még félédeset sem igazán), meg amikor be akarták verni az arcomat, mert a húslevesben nem volt hús.

2015. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

kínos szitu volt több is:

- a vörösbort kilökte a kezemből az egyik vendég a másikra, a csoport egyik fele fölhördült, másik fele röhögött..


-nagy melegben éjjel az egyik pasi egy szál kolbászban jött haza, rajta a fél pár zokni...


- rohadt zavarodott nő teljesen piásan vagy drogosan bejött éjjel, semmi nem volt rajta, 10 percig próbálkoztunk 6 nyelven beszélni vele....aztán trabi megáll 3 pali gyüjtötte be, hogy hozzájuk tartozik



-jöttek egy helyen "castingolni" lányok, de már 2 az aki

2015. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!