Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerinted mi éri meg a legjobb...

Szerinted mi éri meg a legjobban a KFC-ben?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy milyen árkategória, csak az ár-érték arány a lényeg.


(Ha szerinted semmi nem éri meg, akkor fogalmazd át magadban úgy a kérdést, hogy melyik ajánlat a legkevésbé nagy lehúzás :D)



2016. jan. 7. 20:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
70%

Akkor a kosár éri meg a legjobban.

De szerintem a KFC röhejesen drága,1000 forint egy B-smart menü és a fél fogamra sem elég,pedig én pici,vékony lány vagyok:D

2016. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

longert szoktam enni, 4-t benyomok aztán elvagyok és alig több ezernél

a legtöbb amit megbírtam belőle enni az 6 volt.

2016. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Első de ari.. :D
2016. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
A Qurrito menü a legjobb. Laktató finom és 1990 mani.
2016. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

én ritkán szoktam enni a kfc-ben mert sztem elég rossz minőségű (sokszor kaptam félig nyers húst, még a meki is jobb ennél a szutyoknál), de ezeket szoktam venni:

qurrito menü extra sajttal és baconnel + b-smart itwist-tel + 4 strips

2016. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Itt 2500 a 11/11-es kosár, szóval azt.
2016. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a csirkeszárny éri meg, kerüljön bármennyibe, mert otthon nem fogom azokat a pici darabkákat 2 órán át panírozgatni, hogy aztán 10 perc alatt befaljuk. Meg imádom azt a ropogós panírt, nem tudom mit tesznek bele, de azt otthon nem tudom előállítani, pedig olvastam és próbáltam már "tutibiztos, 11 fűszeres, titkos KFC-s" panírozási módokat, de egyik sem olyan... szóval én szárnyakat szoktam vinni zsákszámra :D
2016. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
4%
Hat multkor elmentem oda enni es olyan pici volt az a "longer" mint egy csomag gyori edes joreggelt :D Raadasul ugy nezett ki mintha ilyen elorecsomagolt muanyagszeru valami lenne :/ azota nem teszem be oda a labam, ha jo ar-ertek aranyt akarsz akkor ne KFC-t valaszd :)
2016. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
65%
Ja bocsi nem olvastam el figyelmesen :D talan a longer eri meg tenyleg a legjobban.
2016. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, én a B-smart menüjüket szoktam enni. Arra, amire nekem kell pont jó: ízletes és nem döglök éhen hazáig. (Ha konkrétan jól is akarok lakni, 100 méterre van egy burritós.)


Ha buliba kellene valami KFC-s kaját vinni, valószínűleg valamelyik kosárt venném meg.

2016. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!