Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pécsett melyik étterem a legjobb?

"Hannover96" kérdése:

Pécsett melyik étterem a legjobb?

Figyelt kérdés
Ha valaki Pécsett járna, melyik éttermet ajánlanátok neki. Sajnos mostanában kevés az igazán színvonalas vendéglátóhely, illetve több is bezárt (pl. az Enoteca Corso régebben nagy hírű volt, de már nincs nyitva).
2016. ápr. 14. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Zsolnay Éttermet párommal nagyon szeretjük :)

Milyen árkategóriában keresgélsz?

2016. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Illetve a Susogó Borvendéglő is naagyon jó, bár vegetáriánusként nem sok mindent tudtam enni.


Előző voltam

2016. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Béla211 ***** válasza:
100%
Jókai bisztróval két éve megvoltam elégedve. Igaz nem olyan olcsó. De finomak voltak az ételek.Amit kétszer vacsoráztunk ott és mind a kétszer mindegyik fogással meg voltam elégedve.Főleg az orja levesük volt nagyon finom.
2016. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Középkategóriás étteremben gondolkodok.
2016. ápr. 15. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elixir, olcsó és jó is.
2016. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Bagolyvár!
2016. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!