Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol van Budapesten a legjobb...

Hol van Budapesten a legjobb minőségű, megfizethető kifőzde ahonnan haza is tudok hozni?

Figyelt kérdés
Itthon semmi időm főzni a konyha ami van sem alkalmas rá. Főként hideget eszek vagy pizzát/gyrost/néha kínait, de már néha azt is sokallom és itthonra nem tudok hazahozni. Esetleg tudtok olyan kifőzdét ahonnan baráti árak mellett finomat lehet enni és akár elvitelre is van? Előre is köszönöm a segítséget.

2016. ápr. 28. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Imádom az ilyen kérdéseket!

Azért nem ártana, ha leírnád hogy hol. Budapest nem két utcából áll. Gondolom ha te Káposztásmegyeren laksz, nem sokat segítek neked egy Budafoki címmel. :-)


( Oké, te az "átlagnál" picit jobb vagy, mert legalább a kulcsszavak közé rejtve adsz egy kis támpontot.)


Miért ne tudnád az általad felsoroltak közül bármelyiket hazavinni?


Mi a megfizethető neked?

Miért nem rendelsz valamelyik cégtől, ahol 3-4000-ért van heti menü?

A Nyugati környéke elég drága hely. Én a Lehel-piaci kifőzdék egyikéből vinnék haza.

2016. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dolli1993 válasza:
88%
Főzelékfaló - keresd rá google-ban
2016. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Déli pu alján is van egy .
2016. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Igen kissé pontatlan voltam, a nyugati pályaudvar környéke lenne a legjobb mert itt minden nap megfordulok. Köszi még egyszer!!!
2016. ápr. 28. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Keresd meg a kerületi önkormányzat által fenntartott menzát, akik rengeteg helyre főznek, óvodák, iskolák, bölcsödék, hivatalok dolgozóinak főznek és tudd meg hogyan fizethetsz elő elvitelre. Minden önkormányzati menzán van lehetőség elvitelre előfizetni, az aktuális napi menüt pedig meg lehet találni sok helyen, általában mailben küldik meg előtte való héten. Így el lehet dönteni időben, hogy mondjuk én szeretnék előfizetni a keddi, a szerdai és a pénteki menüre mert azt szeretem de a többi azon a héten nem érdekel. Bevett szokás jól működik. Egyes önkormányzatok fél áron, gyakorlatilag önköltségi áron adják a menüt ha nyugdíjas nevére van előfizetve, tehát ha van nagymama nagypapa érdemes az ő nevükre előfizetni ha ők nem használják ezt ki. Persze ez csak tipp, de jól főnek a menzákon, már nem az van mint régen volt, rendes kifőzdei ehető normális minőség van és választhat az ember. Csak ugye menni kell érte, ezért érdemes tájékozódni hogy hol van ilyen.
2016. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!