Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az alábbi éttermek közül...

Az alábbi éttermek közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


a páromat szeretném elvinni étterembe, és az alábbiakat találtam szimpatikusnak hosszas keresgélés után. eddig szinte csak Trófeába és hasonló all you can eat éttermekbe jártunk, mert mindketten szeretünk sokat enni, de most valami elegánsabb helyre szeretném elvinni. Melyikről van tapasztalatotok?


-Búsuló juhász

-Kakas étterem

-Udvarház étterem

-Koronakert étterem

-Rozmaring kertvendéglő

-Csali csárda

-Mjam

-Promenade

-Maestro Lounge Bistro


Fontos hogy hangulatos, "romantikus" legyen, illetve árban is korrekt legyen, de a Búsuló Juhász azért talán pont belefér.


Ha esetleg mást tudtok javasolni szívesen meghallgatom, vintage garden, jardinette, stb. nem érdekel, köszönöm.



2016. máj. 29. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szomorú szamuráj
2016. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Vidám vasárnap
2016. máj. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
viccesek ezek a mai gyerekek. :)
2016. máj. 30. 08:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ajánlom nektek. Mindig készülnek programokkal. Érdemes feliratkozni a hírlevelükre nagyon jó ajánlataik szoktak lenni jó árban.. [link]

Amiket írtál ismerem de már közel sem olyan jók mint 3-5 éve...

2016. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem nagyon romantikus: Tatán a Platán kilátással a tóra. A kiülős helyén legalábbis.


[link]


Esztergomban a Vaskapu kilátással a Dunára szintén nagyon romantikus. Az adagok hatalmasak, de azért a kaja annyira nem fenomális.


Romantikus lehet emellett bármilyen dunai hajókázás vacsorával egybekötve. [link]

[link]


De van sokféle kínálat ebből is.

2016. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Rozmaringot próbáltam, szerintem sz...r. Céges bulik voltak ott, nem voltam elájulva a kajától, nekem nem romantikus, nem is finom. Mitől lenne amúgy elegáns? Ezt sem értem.
2016. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Rozmaringot én is próbáltam, nem céges buliban. Nem ajánlanám.
2017. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!