Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nagyon nehéz a pincérkedés?...

Nagyon nehéz a pincérkedés? Nagyon megtetszett ez a szakma. Az iskolai végzettségem is vendéglátós, de nem volt alkalmam pincérként praktikázni. Valaki írna bővebben?

Figyelt kérdés
A fizikai részével szerintem nem lenne gond. Rendszeresen Sportolok.
2016. aug. 10. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lelki részén is gondolkozz el. A vendégnek mindig igaza van, sokat kell nyelni, jól kell eladni dolgokat, és jó memória kell hozzá.
2016. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt is tanították a suliban, hogy a vendégnek/vevőnek van mindig igaza.


De attól még magamban jól elküldhetem melegebb helyekre.

2016. aug. 10. 11:02
 3/6 anonim válasza:
100%
En is vendeglatast tanulok, igy nyaranta nyari gyaksziznom kell, es hat mit ne mondjak...nekem inkabb motivaciot adott ahhoz, hogy tovabbtanuljak.:D Nehez elviselni a bunko embereket, es lanykent a beszologatasokra is fel kell keszulni.
2016. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a nehéz, hogy általában kihasználnak a legtöbb helyen, 11-12 órákat kell dolgoznod pár perces szünetekkel. A lelki része nekem egyáltalán nem nehéz, alapból kedves vagyok és nem érzem soha személyesnek, ha valaki tapló.
2016. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szeder Katalin ***** válasza:
100%
Minden jó, amit a többiek írtak eddig, én csak azt ajánlom, jöjj tisztába azzal, nem vagy-e lúdtalpas vagy egyéb lábhibás. A lúdtalpra kaphatók pihentető betétek. Kétféle: az egyik, amelyiknek nincs haránt emelője, pedig az is fontos, a másik, amelyiknek van, én ezt ajánlom (Egy lúdtalpas boszi)
2016. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szaszaa11 ***** válasza:
Nyugodtan kérdezz bármit, így kérdés nélkül többszáz oldalt tudnék írni. 5 éve dolgozom pincérként, és színvonalas helyeken (is) dolgoztam.
2016. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!