Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Evett már valaki pizzát...

Evett már valaki pizzát Monoron, a La Via új olasz pizzériában?! Milyenek az ételeik?!

Figyelt kérdés
Monoron az Ország úton nyílt egy gyonyoru olasz étterem. Kívulrol nagyon hangulatosnak néz ki, de mi elott elmennék, kíváncsi vagyok, hogy olyan finomak -e ott az ételek, mint amilyen szép a hely?! Koszonom szépen elore is a válaszokat!

2016. aug. 29. 08:40
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon jó étterem, jó a kiszolgálás és este kimondottam hangulatos.

Mást is ismerek, aki szintén meg van vele elégedve, de ugye a finom mindenkinek relatív, viszont én csak ajánlani tudom!

2016. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors választ!:)) Kocsival pár perce lakunk tole és nap mint nap elmegyunk mellette. Igen, szerintem is este még szebb, igazi mediterrán hangulata van, ahogy a kerthelyhelyiség ki van világítva a pálmafákkal, mintha nyaralna az ember!:)) Tudsz esetleg valamit kóstolásra ájánlani?! ( bízok mások ízlésében,véleményében) :))
2016. aug. 29. 09:05
 3/4 anonim válasza:
100%
Rizottó, pizza, esetleg csirkemell paradicsommal és mozzarellával, de a saláták is nagyon jók, még én sem kóstoltam sok mindent, de szeretnék, és persze valamilyen desszert is elengedhetetlen. :)
2016. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! Szerintem eloszor a pizzát fogom megkóstolni ! (Vagy a négysajtosat vagy a bolognaisat valószínuleg.) :))
2016. aug. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!