Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » FONTOS! Mennyire gyönyörű két...

NudliHercegnő kérdése:

FONTOS! Mennyire gyönyörű két hatalmas ezüst hattyú egy étteremben dekorációként? És mennyire groteszk, ha hattyú is van az étlapon?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, a saját éttermemet két orbitális méretű ezüst hattyúval szeretném dekorálni, és semmi mással. Az ablakkeretre lógatnám fel őket, és egyiket jobbról, másikat balról világítanám meg. Nektek mi a véleményetek erről?

2016. dec. 19. 22:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon gyönyörűen hangzik. Ha nekem lenne egy barátom, akinek ilyen lenne a munkahelyén (pl. étteremben), akkor megdicsérném, milyen gyönyörű. És ha nem tenném, akkor teljes mértékben elfogadnám, ha szakít velem, mert mégis kinek nem tetszene az ilyen.
2016. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legyszi írj nemet és életkort, mert az életbevágóan fontos az ilyen hattyús kérdéseknél, mint ez!!! És amúgy a hattyúknak neve is van, Dorothy és Jamy, és remélem azt sem tartanád furcsának, ha a tulaj beszélgetne velük.
2016. dec. 19. 22:52
 3/4 anonim válasza:
100%
Na szép dolog, felteszel egy kérdést, aztán meg írjak nemet? Jól van, akkor nem (bár nem is eldöntendő kérdés volt, úgyhogy jobban is odafigyelhetnél arra, amit írsz, mintha csak a falnak válaszolna az ember). Életkor is.
2016. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
26%
En mar nyitottam egy ettermet ugyanezzel a logikaval, ket hattyu fogadja a vendegeket, keress ra az interneten es biztosan megtalalod. Rendszeres vendegem egyebkent az osztrak kancellar es a malaj penzugyminiszter, akinek a Dorka nevu lanya arra tanul az egyetemen kineziologiat. Egyebkent papagajuk is van, Gavrillo Princip a neve (ugy becezik), rettenetes egy akaratos madar, a sajat orszaga tronorokoset is mindig megtamadja, Francesco Ferdinaldot. Eppen ezert nem kedvelik a kornyeken, egyedul az oroszok azok, akik tamogatjak, nemcsak szoval, hanem tettekkel is. Remelem segitettem, a hattyuk kapcsan azonban figyelj, ne sertsd meg a vedjegyjogaimat, mert noha a hattyu mint egyfajta madar kozismert, az en ettermem megis artol hires. Madarat ugye tollarol, ettermet a madar gazdajatol!
2016. dec. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!