Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik cukrászda a legjobb...

Melyik cukrászda a legjobb nyíregyházán?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Görömbei (Korányin van) vagy a Károli/lyi (az pedig a Dózsa György utcán). Én ezt a kettőt szeretem nagyon.

De esetleg még az Arany János elején is van egy,annak nem tudom a nevét , egyszer ettem ott de finom volt.

2017. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mostanában már csak a Csekő Cukrászdával vagyok igazán elégedett
2017. júl. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2017. júl. 20. 07:53
 4/5 anonim válasza:
100%
Mi mindig a Görömbei Cukrászdába járunk:) Az nagyon jó, ajánlani tudom:)
2017. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%

A Károlyi elég gáz, az összes süti ilyen nagy, felfújt, óccsó, növényi tejszínhabbal készített gejl cucc. Akinek az a fontos hogy minél kevesebb pénzből meg tudja oldani, azt megértem, de szerintem az összes ugyanolyan ízű, csak a cukrot/vajat/tejszínhabot éreztem rajtuk sajnos... a gyümölcs, kakaó stb ízét egyszer sem :(

A Mokka régen elég jó volt, mostanában az is romlott egy kicsit, de attól még átlagos. Az Arany cukrászda most a legjobb szerintem ár/érték arányban :)

A Csekő és a Görömbei nagyon finom, viszont egy picivel drágább.

2017. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!