Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A kfc b-smart filler mit...

A kfc b-smart filler mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
a a kfc b-smarthoz a szendvicsen kivul krumpli is jár? vagy mit tartalmaz? előre köszi a válaszokat

2017. okt. 13. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Van hozzá krumpli, de üdítő nincs hozzá.


[link]

2017. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi,450ft-ért ez is jó.olcdóbb mint a meki
2017. okt. 13. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Mekiben van a Párszázas ajánlat.

Ott is ilyen árak vannak, ha veszel egy kis szendvicset mellé kis krumplit, akkor ott is fizetsz 450-500ft-ot.

Sőt, azt hiszem egy Párszázas menü, szendviccsel, kis krumplival és üdítővel az csak 500ft. Üdítő nélkül meg 450ft.

Igaz a KFC-nél ha veszel mellé üdítőt akkor bár hányszor újra töltheted a poharad, a Mekinél meg nem.

De az árak ennél az esetben ugyanannyiak. Szóval, a Meki nem drágább, sőt a KFC-t mondják drágábbnak.

2017. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sőt, most nézem a Meki új kuponokat rakott fel az alkalmazásába és ott most 700ft egy sajtburger, egy közepes burgonya, és egy kicsi üdítő. De van 850ft-ért egy sajtburger, egy közepes burgonya, egy kicsi üdítő és egy almás pite.

A Mekinek jó ajánlatai vannak! :)

2017. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké,pedig én a mekibe is újra szoktam tölteni z üdítőt,nem tudtam hogy márt nem lehet,régen lehetett! de a kedvencem a burger king!
2017. okt. 14. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

A Mekiben sohasem lehetett újratölteni a poharakat! Csak sok ember "paraszt" módon oda ment és ha ki van helyezve a gép akkor azt gondolja, hogy biztos azért mert lehet.

A BP-i Burger King-ekben is néhány helyen újra lehet tölteni, oda ki is van írva. Én még sosem láttam ott ilyet. Bár én győri vagyok, BP-en meg ritkán járok.

2017. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nálunk a mekibe mindig lehetett újratölteni,mindig mikor rendeltem mondták hogy oda lehet menni még tölteni.márt megszunt,de én mindig csinalok,azert fizetek
2017. okt. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!