Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek a békéscsaba...

Mi a véleményetek a békéscsabai Speed Hamburgeres étteremről? Pozitív/negatív dolgok jöhetnek.

Figyelt kérdés

#békésscsaba
2017. nov. 13. 13:37
 1/3 anonim válasza:
100%
Regen sokkal finomabbak voltak a kajak mint most. Az viszont szerintem pozitiv hogy amikor hideg van es megis valaki kint akar fogyasztani raknak a szekekre lepedoket
2017. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Förtelem. 3 alkalomból, 3-szor volt valami probléma. Egyszer a kiszolgálás, egyszer az étel íze, illetve most legutóbb nem is olyan rég rendeltem egy pizzát, ha jól emlékszem 28 centist. Nem elég hogy azért az árért máshol sokkal nagyobbat és jobbat kapsz, hanem még kihoznak helyette egy 24 centist és próbálják eltusolni. Ja ami mégjobb, hogy egy utcányira rendeltem a pizzát, volt vagy másfél óra, ráadásul online azt írták hogy Csabán a szállítás ingyenes. A blokkon kiderült hogy az is +150ft...

A szállító kis öreg meg elég elvont, fagyoskodtam kint vagy 15 percet mire előszedte a pizzát.

Soha többet nem veszek ott semmit.

2018. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok csabai, de az mindegy, hogy hol laksz kb, ha tul sok rendeles van, nem hiszem, hogy egesz haz tele van kemencevel, pizzasuto emberrel meg foleg nem.
2018. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!