Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek is ez rendben van...

Szerintetek is ez rendben van így, és én vagyok finnyás?

Figyelt kérdés
Étteremben jártam, lényegtelen hogy melyikben, de neves hely. Steak mellé köretnek kaptam kis mogyorós ropogóst, illetve hagyma "salátát" amiben egész szemes borsok voltak. De sok. Ti megeszitek a szemes borsot? Ha minden falatra legalább 3-4 jut, akkor is? Hát én nem... csak szenvedtem azzal a hagymával hogy fel tudjak helyezni valamennyit belőle a villámra. Látványnak tényleg szép volt együtt, de szerintem ezt máshogy kellett volna megoldani. Mit gondoltok? Persze lehet, hogy csak velem van a baj, de én így tuti nem tálalnék semmit.

2017. nov. 17. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Egész szemes borsot nem lehet megenni, szerintem senki nem szereti, nem tudom miért tették úgy bele, engem is idegesítene, ha ki kellene bányászni minden darabot az ételből.
2017. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Biztos, hogy szemes bors volt? Ez nagyon fura.
2017. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos! Gourmet étteremről van szó, rengeteg díjjal és jelöléssel. Azt már meg sem említem, hogy több, mint egy órát kellett várnunk 1 adag galamb mellre (rare, szóval alig kellett sütni), meg egy medium steakre. Már eluntuk az agyunkat mire kihozták és akkor utána még szenvedni a szemes borssal...
2017. nov. 17. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Kapribogyó volt az, nem bors
2017. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak meg tudom különböztetni :)
2017. nov. 17. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rendben van. Te nem szereted, ennyi.


Az indiai konyhában sok helyen tesznek egész borsot kb mindenbe. Joghurtba, currybe, sült zöldségre, töltelékekbe, stb. És megeszik.

2017. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megeszem :) ízlések és pofonok!
2017. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért én csak kíváncsi vagyok arra, hogy ez melyik étterem.
2017. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!