Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tényleg nagyon jó az Egészségk...

Tényleg nagyon jó az Egészségkonyha?

Figyelt kérdés
Barátom agyon dicséri őket, tényleg ennyire jó?

2017. dec. 10. 17:10
 1/3 Anikó Berta Fodrász válasza:
Nekünk nagyon bejött, mind az öten tőlük eszünk az üzletben. Jó fej a szállító, finom a kaja, nem drága. Sok mást kipróbáltunk, eddig ez a nyerő!
2017. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó nagyon. 1évig tőlük rendeltem. Arban is megfizethető, és minősegben is jó. Pedig én rémesen finnyás vagyok.
2017. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon menza szerű. A olcsóbb alapanyagoból csinálják és sokszor igénytelenűl porc és csont darabokat hagynak a húsokban.


Persze annyira nem rossz. Eddig minden megehető volt és sokszor kellemesen csalódtam.


Kifejezetten jónak nem mondanám, de ha nem akarsza főzéssel foglalkozni és olcsón akarod megoldani az étkezést, akkor az egyik legjobb opció.

2018. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!