Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten jó, de olcsó étterem?

Budapesten jó, de olcsó étterem?

Figyelt kérdés
Inkább a belvárosban érdekelne, megfizethető étterem, kajálda ahová be lehet ülni ebédelni, vacsorázni, de megfizethető! Pizzázót vagy bármit írhattok ami bevált és érdemes kipróbálni!
2018. jan. 10. 10:31
 1/3 szlory ***** válasza:
100%

Boráros térnél a Yu Grill szerb étterem? Blahánál is van egy Montenegro (talán!) nevű balkáni étkezde. Az jó ízű, szerintem olcsó is, de trollok voltak régen. :D


Ráday utcában a Csibefalat - az ilyen menza like, rengeteg fiatallal, ár-érték arányban picit talán gyengébb szerintem.


Az Opera mögött befelé a sétálón van egy hentes, ott oldalast, csülköt, nagyon pofás, de ez nem az az echte randihely. :)


Corvinnál Epic Burger (és sok más - de a névadót ki kell próbálni).


Hirtelen ennyi.

2018. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Azért az olcsó az elég tág fogalom, ugye kinek mi... Legalább kb írd meg mennyit költenél
2018. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtam egy jót Chablon bisztró, ebédre tökéletes csak messze van tőlem.
2018. jan. 10. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!