Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen ételt ettél étteremben,...

Milyen ételt ettél étteremben, ami annyira ízlett, hogy szívesen visszamész még oda enni akár többször is?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hollandi mártásos husi, annyira ízlett, de sajna egyszercsak eltűnt az étlapról.
2018. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kehidakustányban a Vándorbab étteremben ettem a legfinomabb steaket, azóta is emlegetem, szívesen visszamennék, de nagyon messze van.
2018. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten egy Klauzál téri kis étteremben ettem egy brassói aprópecsenyét.

Olyan finom volt, hogy még most is összefut a számban a nyál, ha rágondolok.

Sajnos, azóta megszűnt.

2018. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Balatonfüreden sparhelt étterem, az összes fogás ugyanolyan finom volt, a kacsamell elolvadt a számban olyan puha volt közbe a bőre ropogós, az előétel is fantasztikus ízélmény volt bailey's-es mártásba.. na ide biztos visszatérünk .
2018. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Krakkóban STARKA étteremben. Lassan párolt marhapofát Kár ,hogy messze van... De tuti, hogy még egyszer visszamegyek.
2018. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki megyeszékhely, kisebb pub/étterem: füstölt sajtkrémleves. Többször próbáltam reprodukálni itthon, de nem jöttem rá, mitől olyan isteni. Persze nem lett rossz, megettük, de nem lett Olyan :)
2018. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Baden - konyakos beefsteak

Dietikon - Tomato pizzéria (mindegyik pizza), El Pablo mexikói (taco), Mahnaz perzsa, eze valamelyikébe sokszor járunk, heti egyszer biztosan :)

- Zürich Rehalp foundueje is isteni :)


Ami messzebb:

Lugano - étterem a tóparton, beefsteak szintén


Magyarországon:

- Iguana tortillacsipsze és kukorica krémlevese

- Bécsi szelet vendglő fokhagymakrémlevese

- Szigligeti vendéglő sajtlevese


Nagyon leveses vagyok, imádom :)

2018. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a Planet Sushiban igazából bármi féle sushi

Győrben a Tres Amigosban a Burrito és a Chili con Carne

A Barney's American Diner-ben a baconös hambi hagymakarikával

A Fűszeresben az angol reggeli

2018. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Frankfurti repülőtéren ettem életem legfinomabb szendvicsét. A rohanásban sajnos nem jegyeztem meg, az éttermet és nem "elemeztem" a szendvics tartalmát.
2022. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Életem legjobb bolonyai spagettijét a várpalotai Két Bagoly Fogadóban ettem. Egyébként pesti vagyok.
2023. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!