Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egyszerűbb vidéki gyorsétterme...

Egyszerűbb vidéki gyorséttermek reggeli nyitás után közvetlenül már teljes kapacitással üzemelnek?

Figyelt kérdés
tehát nem az ismertek, hanem klasszikusan ezek a gyrosozó hamburgerező helyek, pl. nálunk az egyik reggel 9-kor nyit, akkor ha odaállítok 9óra 3 perckor, már tudnak adni bármit, előtte megkapták-feldolgozták az árukat? mert másik 2 különböző pl. ugyaniylen stílusú kajálda ugyanebben a városkában az egyik kinyit reggel fél 7-kor, a másik pedig csak 10kor... szóval nem tudom hogy még akkor kezdik el a munkát is vagy várják a pékségtől a nagy zsömléket stb?
2018. jan. 15. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted az ÖSSZES vidéki kis gyorsétterem ugyanolyan módon üzemel?
2018. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zoli780806 ***** válasza:
6%
Várják még... azért "nyitnak", hogy betudjon menni a pék. Utána még paradicsomot törnek mozsárban a ketchuphoz. A salátát infralámpa alatt termesztik, a kólásüvegbe meg belerakják a buborékokat. Velem volt már úgy, hogy korán értem oda, így szénsavmentes kólát tudtam csak venni. Szóval ebédidő előtt nem ajánlom az egyszerűbb vidéki gyoréttermek reggeli nyitás utáni közvetlenül látogatását ejh.
2018. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!