Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mekis kuponnal 16 éven aluliak...

Mekis kuponnal 16 éven aluliakat kiszolgálnak?

Figyelt kérdés
Amikor regisztráltam a telefonos kuponra akkor kiírta, hogy legalább 16 évesnek kell lenned. Ha felszeretném használni akkor kiszolgálnak?

2018. febr. 16. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 16 év az csak az alkalmazásra vonatkozik.

Írja is, hogy Az Alkalmazás Felhasználói kizárólag 16. életévüket betöltött személyek lehetnek.


A kupon használata nincs korhoz kötve. Szóval, kiszolgálnak 16 éven alul is. De vannak még papír alapú kuponok is. Ha olyat szerzel az 100%-ék, hogy elfogadják, de szerintem az alkalmazást is elfogadják.

2018. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy meg mekkora hülyeség már ez. Mintha az az alkalmazás tartalmazna bármilyen gyerekeknek nem való dolgot. Pláne egy 15 évesnek pl...szerintem ezt amúgy ők sem gondolják komolyan és nem kérik el emiatt a személyidet. Nem alkoholt meg cigit veszel rajta.
2018. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Annyian állnak a sorban, hogy idejük sem lenne ilyennel foglalkozni.
2018. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!