Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek gyerekmentes éttermek?

Figyelt kérdés

Számos külföldi példa - köztük a lejjebb linkelt is - igazolja, hogy van igény a gyerekmentes éttermekre. A minap is egy ismerősömmel vacsoráztam volna, amikor a szomszéd asztalhoz ült egy család két kisgyerekkel, akik folyamatosan hangoskodtak, mozgolódtak. Az apjuk próbált szólni rájuk, de nem járt sok sikerrel. Úgy gondolom, hogy el kellett volna hagyniuk az éttermet, pontosabban 2 ilyen kicsi gyerekkel nem is szabadott volna étterembe menniük. Szerintem hazánkban is szükség volna gyerekmentes helyekre.


31/F


[link]



2018. márc. 11. 19:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%

#2 vagyok.

Nem tudom miert kell elviselnem h mas majma a foldon csuszik maszik az asztalok es a szekek kozott ovodas letere, vagy ha ordit. Ugyanugy kifizetem a penzt, miert nem ők maradnak otthon a 4 fal kozott? :D

2018. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem igazad van. Én sem azért megyek el vacsorázni és fizetek, hogy más neveletlen kölykét hallgassam. Ahogy szállodákból is van már felnőttbarát, nyugodtan lehetne étteremből is. Marad még így is elég gyerekbarát hely.
2018. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
95%

Elsőknek a szülőknek kéne felnőni, majd olyan példát mutatni, a gyereknek, hogy bárhol, bármikor megtudjon vele jelenni, úgy, hogy kortól független legyen...

Vendéglátásban dolgozom, jól menö, nagy nevü kócerájban, látásról megmondom melyik az a szülő, aki értelemmel foglalkozik a gyerkőccel és nem azért van gyereke, mert "státusz".


Azt az érzést, vágjátok, amikor nekem kell odamenni egy fizető "családhoz", hogy a fakockák nem azért vannak a sarokban, hogy a vendégeket dobáljuk vele?

2018. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom az emberekkel, és a NORMÁLIS gyerekekkel sem, DE!


Ha elmegyek étterembe és míg ott vagyok a kisgyerek visítását kell elviselnem, meg azt, hogy rohangál, mint egy hülye, attól agyfxt tudok kapni.

És ha rászólok - mert lazán nekem szalad -, akkor én vagyok lecs.szve a szülők által, az külön felháborít.


Érdekes, nekem eszem ágában nem volt üvölteni semmilyen vendéglátó-helyen, mert apa vagy anya rögtön rám szólt - bár nem is vittek kicsiként étterembe.


És ettől nem vagyunk antiszocok, ahogy a kérdező sem, de hadd ne a másik neveletlen kölykét hallgassam már, ha félévente egyszer elmegyek étterembe.

2018. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
95%

Pont a cicás kávézó hozott egy szabályt pár hónapja, hogy maximum! 3-4 gyerek lehet benn egyszerre, és tök jogos.


1. sok neveletlen, anyuka-apuka meg leszarja, hogy mit csinál

2. zavarják az állatokat ÉS a többi vendéget IS

3. mellesleg a felszolgálóknak sem álom rohangáló gyerekek között-mellett lavírozni, hogy kilöki-e a kezéből a tálcát vagy sem

2018. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
18%
Szerinted csak a gyerekek lehetnek irritálóak egy étteremben? Mert pont hogy nem. Én kifejezetten nem szeretem a gyerekeket, de amikor valaki étteremben zavart, az nem gyerek volt.
2018. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehetnének gyerekmentes éttermek. Ez nem azt jelentené, hogy minden étterem gyerekmentes lenne, csak egy kis részük. De ha én el akarok menni megünnepelni valamit a párommal, akkor azt nyugodt körülmények között szeretném megtenni. Szerintem lenne rá igény. A gyerekesek meg mindig fe vannak háborodva, ha valaki nem kér a gyerekük hisztijéből, meg ha mások szerint a gyereke ugyanolyan mint a többi, és nem a világ közepe. Ez dettó igaz a kutyásokra is. Persze vannak kivételek is.
2020. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnèk neki. Nem kène kölyökordításban "kikapcsolódni".
2022. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Kétgyerekes szülőként mondom: támogatom a gyerekmentes éttermeket. Teljesen normális dolog, hogy mások nyugodtan akarnak étkezni, szórakozni.
2023. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
#29 Ez becsülendő, hogy szülőkènt írod ezt.
2023. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!