Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A bécsi szelet nagyon snassz...

A bécsi szelet nagyon snassz esküvői menü részeként?

Figyelt kérdés
Nemzteközi esküvőt szervezünk. A hely amit találtam teljesen megfelel a vágyainknak, a probléma számomra a menüvel van. A tulaj házaspár egyik fele olasz, a másik karibi. Nem is várnám el, hogy magyarul főzzenek vagy ilyesmi, de az olasz kaja már a könyökömön jön ki.... aztán jött a megvilágosodás Wiener Schnitzel! A meghívott vendégek kb fele magyar a többi boldogan eszi majd a lazacot meg minden mást ( a világ összes tájárol ). Nagyon snassz a bécsi szelet petrezselymes krumplival?
2018. máj. 19. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha ti, meg a vendégsereg fele szeretitek, akkor mit számít, hogy más mit gondol? Ez a ti napotok! :)

Legyen az!

2018. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kitűnő, még a külföldi vendégek számára is.
2018. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem számít, mennyire flancos vagy snassz az étel, ha szeretitek :)
2018. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne gondold, hogy csak azért, mert magyarok, örömmel eszik majd a rántott húst lazac helyett. Rajtatok fog maradni.
2018. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Rettenetesen. Unalmas, sablonos, nem ünnepi. Legalább egy nyamvadt cottolettáig menjetek már el, ne rántott szelet krumplival és kész ...


Azért pedig, mert valaki magyar, még eszi azt ab ovo nagyobb örömmel.

2018. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Magyar vagyok, de nem a bécsi szeletet enném.
2018. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az eskuvo nem Mo-n lesz. Tesztat meg nem akarnek. Ezert gondoltam....bar meg van ido... halovany fingom sincs, hogy mivel alljak elo kaja teren es en nem nagyon szeretem max a tilapia-t meg a rak hust. Szoval ha vkinek van jobb otlete szivesen veszem azt is. A Chef olasz szarmazasu.
2018. máj. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!