Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok olyan helyet Budapesten...

Tudtok olyan helyet Budapesten (akár gyorskajálda, akár kávézó) aminek van kényelmes szabadtéri része ahol laptopozhatnék akár több órát is?

Figyelt kérdés

Népliget,Corvin, belváros környékén


Az már gondolom túl sok igény lenne, hogy valami zöld természet mellett legyen mondjuk babzsák fotelek kell de ne csillagos áron :D


Na de valami hasonlót ajánlanátok azt megköszönném :)


2018. jún. 8. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda véletlen...

Már többször láttam ezt a kérdést, csak éppen az évszaknak megfelelően. Válaszoltam is ezekre, de meg sem köszönted, csak a kifogások jöttek, hogy az miért nem jó.

Tudom, az nem te voltál :p

2018. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem, de akkor már be is linkelhetnéd, vagy legalább azt mondd meg milyen kereső szavakat írjak be :D
2018. jún. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!