Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kávézóban hogy illik a tejszín...

Kávézóban hogy illik a tejszínhabos italokat fogyasztani? Nagyon paraszt dolog a kanállal megenni a tetejéről a habot? Belekeverni, vagy csak kiinni alóla a kávét/forrócsokit jobb?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én le szoktam enni, meg a maradékot belekeverem.
2018. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Megeheted róla kanállal. A tiltás csak arra vonatkozik, hogy amikor megkevered az italt, utána le ne nyald.
2018. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KRenáta1987 ***** válasza:
100%
Én bele szoktam keverni, de előtte le is eszem belőle egy keveset. Nem gondolnám, hogy ez illetlen viselkedés lenne.
2018. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Úgy eszed, ahogy akarod és ahogy neked ízlik.

A te kávéd, a te habod, a fene sem fog vele foglalkozni, hogy hogy iszod meg.

Én pl gond nélkül kiiszom alóla a kávét és utána kanállal megeszem a habot. Eddig eszembe nem jutott, hogy van erre valami illemtan, vagy valakinek nem tetszhet.

Mondjuk én amúgy is tojok ismeretlen emberek véleményére.

2018. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy? Se a pultosnak, se a másik asztalnál ülőnek, de még a partnerednek sincsen hozzá köze. Edd úgy, ahogyan szeretnéd. Miért másnak kellene ezt megmondania?
2018. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, ment a zöld!


Igazából eddig én se gondolkoztam ezen, csak multkor valaki olyan furcsán nézett rám ezért, szóval gondoltam megkérdezem...

2018. jún. 15. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha nyalogatod a kanalat, akkor furcsán is fognak. Ha megeszed a habot, az nem gond, ne csámcsogj a kanálon, ne nyalogasd.
2018. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem direkt, látványosan, polgárpukkasztó módon gusztustalankodsz vele, akkor úgy eszed/iszod, ahogy neked kellemes.

Nem illemtani bemutatót tartani mentél oda, hanem kávézni.

2018. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!