Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten hová érdemes...

Budapesten hová érdemes családi/ünnepi ebédre menni?

Figyelt kérdés
Szeretném meghívni a családomat egy ebédre, ünneplés céljából. Még egyetemre járok, diákmunkából van pénzem. Hová lenne érdemes menni,ahol finom a kaja, de viszonylag olcsó is?
2018. júl. 4. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez attól függ. Mennyit tudnál rászánni? Mondj egy összeget és hogy hányan mennétek.


De amúgy ha diák vagy és aprópénzt keresel nem biztos hogy olyan jó ötlet ez. Talán inkább főzz nekik, az pénzben a töredéke, viszont nagyon szép gesztus és biztos nagyon örülnének annak is.

2018. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor diplomáztam, az újbudai trófeába mentem a családommal, hétközben munkaidőben a legolcsóbb (4500 Ft /fő), és benne van az árban az étel és az ital is, ezért teljesen kiszámítható.
2018. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2018. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! nem keresek rosszul, 6an mennénk. sajnos az albiban nem férnénk el.
2018. júl. 5. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!