Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van olyan hely Budapesten,...

Van olyan hely Budapesten, ahova nyáron ki lehet ülni, de nem kétszeres áron adják a sört a vidékihez képest? (Mondjuk 400 Ft alatt van egy korsó Soproni)

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
400 alatt? Szerintem még Szombathelyen se, nemhogy Budapesten. Ha van is, valami lepukkant helyen, ahol azért adják olyan olcsón, mert csövesek, alkeszek járnak oda, és hiszen a "sűrű fillér jobb, mint a ritka forint" elvében.
2018. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha kiülsz egy étteremben, vagy bárhová, miért adnák 400 alatt. A Soproni amúgy sem olcsó, még a Tesco-ban sem, mit vársz? Sehol nem kapsz 400 alatt egy korsó (0,5 l) Sopronit. Nem kell ahhoz Budapesten lenned. Itt Győrben egy ásványvíz kerül annyiba. Ez van.
2018. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Ha erre vágysz, keresel egy helyet, fogsz egy hűtőtáskát, raksz bele jégakut, és veszel pár sört, aztán kiülsz/kiültök. "Beülni" sehol nem tudtok annyiért, amennyit írtál.
2018. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Én nem nagyon megyek olyan helyre ahol 1000 alatt van a sör.

Járjanak csak oda az építőipari munkások, gyári dolgozók, jegyellenőrök.

2018. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem, mert egyetemista vagyok, és ismerek pár olyan helyet ami ilyen árkategóriájú és igényes is. Csak egyik sem kiülős, ezért is tettem fel a kérdést.
2018. aug. 14. 19:41
 6/9 A kérdező kommentje:
A 4. kommentre válaszolva, akkor marad nekem a proli Akvárium, Zsiráf vagy a Budai parkszínpad a gyári munkásokkal és jegyellenőrökkel..
2018. aug. 14. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Pontosan.

Mindenki megtalálja a helyét, ez a szép a világban.

2018. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
550-600-as kategóriában azért már jobban lehet mozogni, a Rácskertben pl kapsz ennyiért alap lagert.
2018. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első 100%-ban értelmes választ :D
2018. szept. 5. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!