Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC-ben mit egyek 1300 forintb...

KFC-ben mit egyek 1300 forintból, hogy jól is lakjak?

Figyelt kérdés
Sose voltam még, nem ismerem az árakat, de úgy alakult, hogy munkatársakkal ott fogunk megállni délben, és 1300 forint van csak nálam.
2018. szept. 12. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Jóllakni nem fogsz annyiból.
2018. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Teszkónál álljatok meg. Abbol kijön egy kg kenyėr 1 kg parizel meg 1 liter tej. Ha azt benyomod jóllax. De vehetsz mást is. Kfc, meki stb ben ez nagyon karcsú a jóllakáshoz. Akciók esetėn is.
2018. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Helyszíntől is függ, nem egységesek az árak az egész országban. De szerintem egy 7 db-os Hot Wings meg egy normál sült krumpli kijön belőle nagyjából, ha italt nem kérsz hozzá. Én ennyivel már jól szoktam lakni, a cukros üdítőiket meg amúgy sem szeretem.
2018. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
A menük általában 1490-től kezdődnek, a szendvicsek 1190-1590 között vannak.
2018. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vigyél otthonról 2-3 szendvicset (akár zsíros kenyeret) edd meg előtte valahogy és akkor a KFT-s szendvics elég lesz, amire futja a pénzedből.
2018. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem, hogy miért kötelező kifizetni egy szendvicsért 1500-at, bárhol is, ha kevés a pénzed?

Miért nem lehet megmondani, hogy "Kösz, de én nem eszem a KFC-ben, mert nem preferálom az ilyen gyorskajáldákat!

Ti csak egyetek nyugodtan, majd találkozunk egy óra múlva itt, vagy ott!" Aztán bemész egy boltba, veszel magadnak kaját és megeszed!

2018. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Ebből kérsz kettőt, és valamit inni.

[link]

2018. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Igaza van a 7-nek, csakhogy ezzel nem fogsz jóllakni, mert a valóságban akkorák mint egy tabletta.

Változatlanul nem értem, hogy miért kell a "csordával" tartani?

Én meg nem enném a szusit és ha a csapat úgy dönt, hogy egy szusibárban ebédel, akkor nekem kötelező drága pénzen hánynom? Miért nem lehet megmondani, hogy te másutt kajálsz?...ahol nem maradsz éhes utána.

2018. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező: viszel szendvicset, megeszed útközben, a kft-ben meg iszol egy üdítőt. És megmondod a munkatársaidnak, hogy utálod a KFC-s kaját. Ennyi.
2018. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Csípős csirkehús longert,meg egy normál sültkrumplit ennék.Messze van a jóllakástól,de kikerül belőle.Az üdítő nem tudom kikerül-e még,de szerintem nem.
2018. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!