Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Október 6-án a vendéglátóhelye...

Október 6-án a vendéglátóhelyek nyitva szoktak lenni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Október 6-án ugyan megemlékezünk az aradi vértanúkról, de nincs igazi ünnepnap, tehát nincs munkaszünet. Mindenki dolgozik, minden ugyanúgy nyitva van. Idén szombatra esik, szóval nyilván minden úgy lesz nyitva, mint egy átlagos szombaton :)
2018. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első válaszoló nem írja le, sose jöttem volna rá, hogy miben különbözik október 6 a többi szombattól. Sose volt munkaszüneti nap.
2018. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, én is csak azért értem a kérdést, mert aznap van a szülinapom és képben vagyok :D :D
2018. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2018. szept. 30. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
A vendéglátóhelyek jórésze még ünnepnapon is nyitva van. Ha más nem, a McDonalds...
2018. okt. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ünnepnap minden nyitva lesz
2018. okt. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Furcsa módon, de ünnepnapokon egy részük bezár. Jártunk már

úgy, hogy március 15-én, hogy az elsőre kinézett étterem zárva volt.

2019. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!