Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Széll Kálmán tér közelében...

Széll Kálmán tér közelében melyek a jó étkezdék/éttermek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy hétköznaponként Budapesten dolgozok és muszáj valahol ebédelnem. Szeretnék rendes főtt ételeket enni, mert eddig csak a KFC, SPAR to go, McDonald's helyeket látogattam.


Sajnos mostanában folyamatosan beteg vagyok és hiszem, hogy köze van a junk food/gyors ételeknek ehhez. Ismerek azért egy két éttermet, ami nagyon tetszik csak mostanság nincs egy kolléga sem aki eljönne velem (otthonról hoznak már vagy egyéb) én meg cikinek érzem egyedül beülni.


Akár olyan helyek is jók, amelyektől lehet rendelni.



2018. okt. 7. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A Mammutban rengeteg kajálda van. Jóasszony (menü is kapható), Il Treno, NordSee, Wokbar, stb. Viszont nem értem a kérdést, cikinek érzed beülni, de azért érdekelnének ilyen helyek, kicsit ellentmondásnak érzem a kettöt. Rendelni akárhonnan tudsz, netpincéren egy csomo hely van.
2018. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha kicsit lejjebb jössz, a Mechwart ligetnél mindenképp próbáld ki a Kéndli ételbárt. Általában sor áll, de innen ismerszik meg a jó étterem, hogy nagy rá a kereslet. :) Házias ételek, bőséges adagok, mi imádjuk. Sajnos csak kp-t fogadnak el (vagy étekzési utalványt). És lehet elvitelre kérni, a betérők 80%-a dobozzal érkezik.
2018. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
A Meki melletti gyrosos nagyon jó.
2018. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!