Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van olyan kínai étterem ahol...

Van olyan kínai étterem ahol árulnak narancsos csirkét? (Pécs)

Figyelt kérdés

Ettem egyszer és nagyon ízlett, de nem tudom melyikben... Azóta egyikben sem láttam ahová járok

Ilyet:

[link]


2018. okt. 17. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mivel ez nem kínai étel, hanem az általad felkeresett étteremben valaki összekotyvasztotta, ezért elég kizárt, hogy máshol pont ugyanazt sikerülne összehozni.
2018. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nálatok Wok 'n Go étterem akkor ott szoktak csinálni.

De ázsiai büfékben is szokott lenni. Plázában, Árkádban a kajás résznél nézzél körül.

2018. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Agymenőkben is előkerül a narancsos/mandarinos csirke, tehát létező étel... Elvileg kínai, de szerintem nem mindegyikben árulnak. Pécsen nem tudom sajnos hol, de szerintem telefonon utána tudsz járni, ha itt nem kapsz megfelelő választ.
2018. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer az árkádos kínaiban (talán Purple Panda a neve) ettem ilyet, de nem biztos, hogy mindig van.
2018. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az árkádban ritkán eszek, pláne kínainál, de előfordul, szóval az esélyes :) Megnézem legközelebb
2018. okt. 18. 19:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy az Árkádban lévő kínaiban van :)
2018. okt. 28. 18:46
 7/7 anonim válasza:
Makay István úti Tescoban:) (uránvárosi)
2019. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!