Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek a gluténment...

Mi a véleményetek a gluténmentes dupla sajtburgerről a Mekiben?

Figyelt kérdés
Van egy tök jó kis kupon, aztán mielőtt megvenném, gondolom rákérdezek, hogy mi a véleményetek róla. :)

2018. nov. 4. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mennyire gluténmentes, ha egy helyen készítik a többivel.
2018. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez bennem is megfordult... :D
2018. nov. 4. 18:18
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem egy helyen készül a többivel, külön csinálják, éppen ezért nem árulnak minden mekiben gluténmentest mert nem mindenhol kivitelezhető így elkülönítve. Egyébként finom, nyilván a zsemle más kicsit de finom, ha gluténérzéjeny vagy egy próbát mindenképp megér :)
2018. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még egy dolog; hol tudom megnézni, hogy a hozzám legközelebbi Mekiben készítenek-e gluténmentes dolgokat? Vagy ez csak az étteremben derül ki?
2018. nov. 4. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! :)
2018. nov. 4. 19:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki erre teved hasonlo temaban; nagyon finom volt!! Kevesebb so van benne es ez erezheto is, de nagyon finom, nekem szemely szerint finomabb a sima sajtburgernel. :)
2018. nov. 5. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök, hogy Magyarországon a Meki nyitott a gluténérzékenyek felé.

Azóta már többféle burger is elérhető, nagyon finomak.

Elvileg teljes mértékben kikerülik a keresztszennyeződés kockázatát, nekem még sose volt tőle bajom.

2021. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!