Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehet 35cm széles, kör...

Hol lehet 35cm széles, kör alakú, egyenes aljú, mikrózásra alkalmas üveg, vagy porcelán tálat venni?

Figyelt kérdés
Szóval olyat, aminek az alja is 35cm, hogy tepsiként tudjam használni a mikróban!

2019. jan. 3. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld az ikea-t
2019. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nézegetem, de nem találok evőeszközt. Te igen?
2019. jan. 4. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Crisp tál: [link]


Ilyet keress. Nekünk a nagyon régi mikrónkhoz adták és nagyon jó benne sütni. Sült krumplit, gombát, zöldségeket, húsokat. Persze a mi mikrónkon van grill funkció is.

2019. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az se lehet rossz, de én most a kaját akarom melegíteni nem a tálat.
2019. jan. 4. 20:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval maradnék a hőálló üveg vagy porcelán mellett. De nem találok sehol ilyet, mert ha véletlenül egy paramétere elég nagy, akkor négyszögletes, vagy ovális, amibe nem fér annyi, mintha kör lenne. Vagy a teteje széles, magas, és az alja szűk. Évek alatt ilyeneket találtam, de ilyeneket is nehezen, mert inkább kicsik vannak mindenből. Vagy még szoktak lenni dísz tálak, ami drága, de nem sütésre tervezték.
2019. jan. 4. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy sima rendes tányért is be tehetsz ha kaját akarsz melegíteni. Üveg, porcelán, stb. Nem kell nagy. Sőt vannak mikrózható műanyag tányérok, éthordók, étel tárolók is.
2019. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De én nem melegíteni akarok, és kell üveg vagy porcelán, és nagy.
2019. jan. 16. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!