Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Eljegyzési vacsi a lányos...

Eljegyzési vacsi a lányos háznál. Milyen ennivalót készítsünk?

Figyelt kérdés
Elég nagy család, kb 20-25 fő csak a legközelebbi rokonság. Mit kellene készíteni?
2019. jan. 11. 18:13
 1/4 anonim válasza:
56%
Én ilyen nagyobb vacsikra mindig sültestálat szoktam csinálni. Rántott vagy sült sirke, marha, máj, sajt, karfiol stb. Nagyjából mindenki talál benne valamit, amit megeszik. Mellé vagy 2 féle köret meg valami saláta. Esetleg valami gyorsan összedobható krémes süti vagy pogácsa. Ha vagytok vagy ketten hárman akkor viszonylag gyorsan meg lehet sütni mindent.
2019. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%

En huslevest csinalnek, talakkal. Amin lenne 2 v 3 fajta rantott-toltott dolog, sult husi, Holstein szelet, ilyesmi,meg 2 fajta koret, savanyusaggal es zold levelekkel.

Desszertnek 2 v 3 fajta talcas suti. Varga beles, ilyesmi.

Bar en videki lany vagyok, de en ilyet csinalnek.

2019. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%
Uh, meg melle meg rantott gomba meg rantott karfiol. Franciasalival.
2019. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Csakis svédasztalos megoldást tudok elképzelni hidegtálakkal, amin még lehet szépen szeletelt kolbásszal töltött karaj, egyéb töltött húsok, sültek, hogy ne kelljen az örömanyának csicskáznia az egész vacsora alatt.

Ezeket előre el lehet készíteni, nem kell melegíteni, de akár meg is lehet rendelni.

Amúgy egy eljegyzésnek nem kerítenék ekkora feneket, szűk családi körben tartanám, a két családdal.

2019. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!