Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Üres palacsintát lehet valahol...

Üres palacsintát lehet valahol rendelni Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyiért? Minden kerületbe szállítanak?

#Budapest #kiszállítás #palacsinta #palacsintarendelés #üres palacsinta #puszta palacsinta
2019. jan. 14. 11:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Koleszos vagy? Vagy miért akarod rendelni az üres palacsintát? Nem olyan nehéz palacsintatésztát csinálni. Vagy sütőd nincs? Egyébként üreset szerintem nem lehet. Bár én győri vagyok, nem budapesti.
2019. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiszállítva nem hiszem, de kb bármelyik piacon sütnek neked
2019. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha piacon nem kapsz akkor nagyobb élelmiszerboltokban van fagyasztva.
2019. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
1. vagyok. 2-es válaszoló jó ötletet írt. Palacsintázóban, piacokon biztos sütnek neked üresen eladva, ha szépen megkéred őket.
2019. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahonnan lehet palacsintát rendelni, csak jelzed, hogy töltelék nélkül kéred. Ettől még valószínű, hogy a töltelékes árat kell fizetned, mert csak az van a rendszerükben.
2019. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Elég hamar eltaláltátok. Koleszos vagyok. Vizsgaidőszak van... 2-en ennénk és 1 evéshez is kellene úgy 10 palacsinta legalább. Mindent előkészíteni és megsütni tartana úgy másfél órába, az nekünk most sok idő. Viszont nem szeretnénk 3-4-5 ezer forintot költeni 10 palacsintára...

Van más lehetőség is, persze, csak ez azért lenne jó, mert már tölteléknek való van... :)


Most hogy elmondtam az okokat, esetleg valaki tud ajánlani olyan helyet, ahol teljesítik ezt a vágyunkat, vagy "álom" marad? Neten úgy 10 percig keresgéltem, nem találtam ilyet, gondoltam azért hátha tud valaki valamit... :)

2019. jan. 14. 12:14
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk ha nem kérsz tölteléket akkor is megsütik és kiadják, de ettől még 310 az ára per darab (ami a legolcsóbb tölteékkel a palacsinta. Érthető, nem éri meg neki 5-10 percig olyannal szórakozni ami helyett minden más a többszörösét hozza a kasszára.


Ha nincs időd sütni és sokat sem akarsz fizetni akkor nem hiszem hogy lesz palacsintátok :(

2019. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Hátha még fizetni sem akartok érte rendesen, akkor tuti nem lesz :)

Szóljál anyukádnak, hogy süssön, mire mész haza :)

2019. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2019. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
:/
2019. jan. 14. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!