Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Olcsó és jó menüsök, étkezdék...

Olcsó és jó menüsök, étkezdék az Astoriához közel?

Figyelt kérdés
Ismertek pénztárcabarát, jó helyeket?

2019. febr. 9. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
MekDánölc?
2019. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És valami, ami nem gyorsétterem? Menün a levest/előételt + főételt értem minimum.
2019. febr. 9. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó és jó nem lesz az Astoria közelében, az biztos...
2019. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mostanság milyen, kb egy éve nem jártam arra, de a blahától kicsit lejjebb a rákóczi úton van egy olyan kifőzde, hogy Lite étterem. Ez mondjuk kicsit odébb van már az Astoriától, nem tudom mennyire fér bele a távba, de amíg arra dolgoztam, mindig ott ebédeltünk, olcsó és finom.
2019. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami turista étterembe kerultunk, ahol c"csábítják"(vagyis csak akarják, mivel mi voltunk az egyetlen vendégek)a vendégeket befele. Nos átutazóban voltunk a férjemmel, és bekeveredtunk. Két tál levest,férjem bécsi szeletet steakburgonyaval, én "magyar klasszikust" csirkepaprikast szerettem volna, ehelyett valami gusztustalan, agyontejfolozott, tojásos nokedlivel tálalt valamit hoztak.12000ft-ért. Eloszor Es utóljára jártaunk ott.
2019. febr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!