Ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a SZÉP kártyám, és vettem is rajta tegnap 3 db gyrost az egyik kedvenc éttermemben. Ma mikor megnéztem az egyenleget akkor ugyanannyit írt, és alatta sikertelen tranzakcióként volt feltüntetve a tegnapi vásárlás. Aztán láttam meg, hogy nincs aktiválva a kártyám. Kvázi ingyen kaptam 3 db gyrost.

2019. márc. 4. 18:29
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem.
2019. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs aktiválva a kártya, akkor nem is tudsz vele vásárolni. Mert az elfogadó helynek kiírja, hogy valami nem jó. Akkor is kiírja nekik, hogy valami nem oké ha nincs rajta elég összeg.

Ha megtudod nézni az egyenlegedet, akkor aktiválva van a kártyád. Mivel ahhoz, hogy neten vagy mobil applikáción keresztül meg tudd nézni az egyenlegedet, regisztrálni kell és akkor már aktív a kártyád.


Szóval, valami nem oké...


Amúgy, ebből nem lesz bajod. Max, ha kedvenc éttermed és sokszor jársz oda, akkor felismernek és nekik is kiírja, hogy sikertelen volt a dolog és ha emlékeznek rád, hogy nálad volt ez a probléma, akkor utólag lehet, hogy kifizettetik majd veled a 3db gyrost.


Ilyen hordozható terminálnál fizettél? Mert ha igen, akkor alá kell írnod a papírt, amit ki ad a gép, de ez nem történik meg akkor ha nincs aktiválva a kártyád, akkor nem ad ki papírt és hibát ír ki. Szóval, nekik is tudniuk kellett volna, hogy gond van.

2019. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!