Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lehet, hogy hülyekérdés, de a...

Lehet, hogy hülyekérdés, de a gyorséttermek (Burger King, Pizza Hut, KFC, McDonald's) alkalmaznak szakácsokat is?

Figyelt kérdés
Vagy mindent amit kell el tudnak végezni a diákok és a képzettlen munkaerő?

2019. márc. 27. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Saját tanfolyamokon képzik őket.

Burger/Mekiben mindent IS csinálsz, szóval nem nagyon lehetsz csak szakács, a KFCben a szakácsok csak azok általában, a pizza hutot nem ismerem ilyen téren - amig étterem volt, természetesen voltak szakácsaik, az új gyorskajás rendszer óta nem ettem ott.

2019. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Nem alkalmaznak szakácsot. Van saját képzés, többféle munkakörre, (egyik se szakács) de az mind speciálisan az adott hely igényeire van szabva.

Gondolom elmehet oda dolgozni egy szakács is, ha mazochista, de nyilván oda nem az ő tudása kell.

2019. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! És szerintetek előny vagy inkább hátrány egy ilyen helyre való jelentkezésnél, ha valakinek szakács szakmája van?


Szerintem amúgy nem feltétlenül mazohista az a szakács aki ilyen helyre akar menni 150 nettóért, heti 5 napot, 8 órában dolgozni...


Pl. ha csak 8 általánossal rendelkezik, de szeretne érettségizni levelezőn, majd egyetemre is járna, szintén levelezőn, akkor alig ha akad jobb lehetősége.


Lehet, hogy elmehetne heti 4 napban 12 órázni, vagy heti 5 napban 10 órázni valahova, ténylegesen szakácsként... Olyan 200-250 nettóért, de lehet hogy a jövőben inkább mást szeretne és ilyen munka mellett lehetetlen változtatni.

2019. márc. 27. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Akik elkészítik az alaptermékeket amiket kivisznek az éttermekbe általában fagyasztva, azok közt valszeg van szakács meg ilyesmik.


Még a hagyma is szárítva megy ki az éttermekbe.

2019. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de ezek ocsmány kajákat gyártanak igénytelen embereknek, ennél lejjebb semmi sincs szerintem, minthogy ilyeneknek melózni, pláne szakács képesítéssel.
2020. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!