Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Starbucksban mi nyakatekert...

Starbucksban mi nyakatekert neve a sima jegeskávénak?

Figyelt kérdés
Egyszer nem voltam még bent a magas ára miatt, de gondoltam csak ki kellene probaljam egyszer. Megmondom őszintén én az itallapukon nem tudok kiigazodni mert mindennek 3 sor hosszu neve van.
2019. ápr. 7. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
*mi a*
2019. ápr. 7. 16:00
 2/5 anonim válasza:
84%
Én bemennék és kérnék egyet, aztán ha valami cifrát akarnak adni mert nincs sima jegeskávé, akkor kisétálsz.
2019. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom tanácsolni, amit az előttem szóló. Menj be, kérj egy jeges kávét, ha meg nagyon nem sikerül értelmezniük, max eljátszhattok egy ilyen jelenetet élőben:


https://www.youtube.com/watch?v=3M2lSX0nRlc

2019. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudsz kiigazodni rajta? Azért nem atomfizika, sok százmillió ember jár oda naponta. Ha nem vagy nyitott az ilyesmire vagy nincs hozzá türelmed akkor nem a te helyed. A starbucksban amúgy ha bármi jó van akkor az a nyakatekert italok(én csak a sütőtökös lattét szeretem ott), sima kávéért felesleges bemenni mert drága és semmi extra, bármelyik kávézóban kapsz ugyan olyat.
2019. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, akkor offolom a Starbucksot. Nincs 2000 forintom ízesített latte-ra :D
2019. ápr. 8. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!