Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mcdonalds, Burger King vagy...

Mcdonalds, Burger King vagy KFC, hogyan rangsorolnád ezt a 3-at? (persze ha szoktál itt enni)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

1. Meki

2. KFC

3. Burger King


A KFC azért csak második hely, mert szerintem elég drágák az ételek, főleg hogy nincs benne semmi különlegesség és otthon megsütöd magadnak negyed áron a dolgokat. Igazából jó, de kicsit snassz, főleg az árért.


A meki azért első, mert egyszerűen nem lehet leutánozni. Bármennyire is próbálja az ember máshol beszerezni vagy elkészíteni az ottani kis sajtburgert, egyszerűen nem lehet, de nekem például nagyon bejön. A sültkrumpli is nagyon jó, az almáspite egyszerűen isteni.


A Burger King meg igazából olyan mintha egy olcsó másolata lenne a mekinek.. Sosem voltam oda érte.


Nem vagyok egy gyorsétterem imádó, de már ettem mindegyikben jópárszor. Házikosztot mindig is jobban preferáltam, de néha jól esik egy kis mekis vagy KFC-s kaja. Főleg ha pont a városban van az ember és messze van az otthon, de megéhezett.

2019. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, az én sorrendem is ugyanez. Ha a pénz nem számítana, a KFC első helyre kerülne.


A burger king-nél többször előfordult, hogy nem friss semennyire a kiadott kaja, vagy nem ,,roppanós''. Ellenben a mekis sajtburger 90% fölött friss, és roppanós. A reggeli toast szerint király a mekiben, a KFC-ben a reggeli között pl a Qurito isteni, csak viszonylag drága. Az almás pitét már szinte unásig esszük, mivel a nyugtán szereplő véleményes részt, még mindig ki lehet tölteni. Bár 1000 vagy 1000 ft fölött kell vásárolni.


Köszi a választ!


Aki még rangsorolná nyugodtan tegye. Akkor is ha esetleg ugyanez a sorrendje.

2019. ápr. 13. 13:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

BK


MC


KFC-ben sosem voltam


ha 20 évvel ezelőtt járnánk, akkor a Wendy's lenne az első helyen

2019. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

BurgerKing

Meki

KFC

2019. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kfc az első nálam, ha már gyorskaja, abban tényleg az van, amit vársz, hatalmas szendvicsek, korlátlan üdítő. És szerintem olcsóbban ki lehet jönni, mint a burgeresekkel, hogyha nem sajtburgerről, hanem "rendes" menükről beszélünk.


A meki/burger nekem egy szinten van, hangulatfüggő, hogy melyik ízlik jobban. A bk a grillezett cuccok, bbq és társai miatt talán finomabb.

2019. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

1. Meki.

2. BK.

3. KFC.

2019. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

1. BK

2. Meki (fáj tőle a hasam)

3. KFC (utálom a csípőset és nekem senki nem mondta, hogy ott a "Hot" csípőset jelent nem pedig forrót).

2019. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
1. BK, 2. MC, ...........19. KFC. Utóbbiban még egy jó kaját nem ettem, pedig jópárszor próbálkoztam, hátha.
2019. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1. KFC

2. KFC

3. KFC

A többi nekem nem jön be.

2019. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Burger King


2. Meki


3. KFC

2019. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!