Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vannak Budapesten olyan...

Vannak Budapesten olyan jellegű kifőzdék, mint Amerikában a tipikus "Diner"-félék? Mint amiket filmben is látni. Ahol éjjel-nappal lehet kapni mondjuk rántottát, újratölthető kávé, stb?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Minek ? Az az alja , csoreszok jårnak oda meg a Burgerekbe és viselnek farmert . Itt a sztarbák fene felkapott mert nyugati de dråga , håt kint sem a sztárok isznak ott .A gagyi dolgok bejönnek de totál drågån .
2019. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én is a Twin Peaks ben élnék. Pite és kávé.

A rántotta undorító. Kávét meg mindenhol adnak.

2019. ápr. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
49%
Igen, vannak Budapesten is olcsó éttermek :)
2019. ápr. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
de egy csomó sztár van lefotózva sztárfakkos pohárral, akkor azokkal mivan
2019. ápr. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
#4: Reklám.
2019. ápr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy rántotta meg újratölthető kávé van e, azt nem tudom, de vannak amerikai jellegű dinerek, olyan stílusban.

És közel se a legalja, pont annyira lehet nívósra megcsinálni egy ilyen helyet, amennyire a cég arculata, vagy az üzleti terv kívánja. Pl.

[link]

2019. ápr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

A filmekben ezek a helyek a csóróságot szimbolizálják.

Ha megfigyeled, a filmekben ezek mind valami kietlen helyen, benzinkút körül vannak, vagy olcsó motelek mellett, és a film műfaja általában horror vagy thriller. :-D

A jelenséget még azzal szokták fokozni, hogy a felszolgáló egy megfáradt, kócos, kiélt fejű nő.

Nos, hasonló helyeket lehet találni hazánkban is, talponállónak, restinek, vagy kocsmának szoktuk hívni.

2019. ápr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel-nappalit még nem láttam, és újratölthető kávé sincs.

De mostanában nagyon divatosak lettek itthon a reggeliző helyek. Ebédelni sokan inkább menüzős helyekre járnak.

Én voltam USA-ban ilyen tipikus étteremben. Tényleg olyan, mint a filmekben. Ülsz a pultnál, készítik a reggelidet, közben beszélgetnek veled, mintha ezer éve ismerénének. Hangulatos :)

2019. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
School Bus Diner, egy amerikai iskolabuszból kialakított burgerező terasz, Dunakeszi alsón! Érdemes megnézni, bár télen asszem zárva vannak. Guglizz rá!
2022. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!