Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol kapható Budapesten a...

Hol kapható Budapesten a létező legcsípősebb pizza?

Figyelt kérdés

Egyszer ismerősöm mesélte hogy van Budapesten egy pizzéria, ahol olyan csípős pizzát adnak, hogy az ember alig bírja megenni (állítólag van valami kihívás is az étteremben a pizzával kapcs. de ebben nem vagyok biztos). Valami "pokoli pizza" vagy "pokol pizzája" vagy valamilyen hasonlónak hívják. (Állítólag van benne szellemcsili is, de ebben nem vagyok biztos.)

Csak érdekelne, ha van ilyen pizzéria, akkor hol találom meg?


2019. ápr. 21. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Akkor miért nem az ismerősödet kérdezed?
2019. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1

Mert már vagy másfél éve külföldre utazott és azóta nem is tartjuk a kapcsolatot. Vagy gondolod hogy máskülönben föltettem volna a kérdést?

2019. ápr. 21. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Raffaello Ristorante, Inferno pizza esetleg.
2019. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 2

Az a kár hogy nem írják le hogy "milyen" erős paprika, mert abból is van sokféle. Amúgy lehet hogy ez lesz az, legfeljebb megnézem személyesen ha arra járok.

2019. ápr. 23. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!