Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tényleg fura, hogy utálok...

Tényleg fura, hogy utálok étterembe járni?

Figyelt kérdés

Valahogy engem irritál, hogy kiszolgáljanak, meg nem szeretek kajára várni, ha éhes vagyok, és felesleges felhajtásnak érzem az egészet(+annyi pénzért 2-3 napig kajálok).

Most is rokonok mentek étterembe, és hívtak, hogy menjek, de mondtam nekik hogy köszi nem, nem szeretek éttermekbe járni, kicsit furán néztek :D



2019. máj. 21. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek, ha ez számít. Míg a többiek étteremben voltak, én a helyi krimóban vártam őket. Mindíg így volt.
2019. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Megértelek, én is inkább önkiszolgáló étterembe megyek, ha úgy adódik. Gondolom a rokonok még nem láttak hozzád hasonló embert.
2019. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
És ha esetleg olyat akarsz enni, amit nem főzöl meg/főz meg neked senki otthon?
2019. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Én is utálom h egy másik ember odahozza nekem a kaját, és ezért most jattoljak neki, meg jópofizzak, de sajnos társadalmi okokból néha muszáj csinálni ilyen sznob hülyeségeket, mert van, aki ezen méri le, hogy mennyire vagy úgymond "kulturált". Közben meg persze az ilyen emberek többsége a racionális, objektív valósággal kapcsolatos, természettudományos témákhoz hozzá sem tud vakkantani...
2019. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Van ilyen. Ha közeli az illetővel a kapcsolatom, akkor cikinek tartom, ha nem, akkor nem érdekel hova nem szeret járni.
2019. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én se szeretek. Nem is a kaja miatt mert az eddig mindig jó volt hanem inkább azért mert nem tudok ellazulni, nem lehet komolyabb dolgokról beszélni mert hallja más is, rossz társaság mellé ültetnek, néha bunkók a pincérek, a végére elég érdekesen jön ki a számla egyszer nem voltam úgy hogy ne számoltak volna föl extra dolgokra stb.
2019. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem fura.

Én sem szeretek, csak ritkán, pár olyan helyre, ahol jól érzem magam.

De legtöbbször szívesebben főzök magam.

2019. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Én is ilyen vagyok

Szerintem normális

Az a baj sokaknak ez is egy kikapcsolodás

2019. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Kíváncsi lennék miért lettem leszavazva, egy egyszerű kérdést tettem fel, gondolom nem sikerült értelmeznie egyeseknek. :)
2019. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!