Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Burger King vagy Meki?

Burger King vagy Meki?

Figyelt kérdés

Kérlek a Kfc meg a nagyi házi burgerezője kommenteket mellőzzétek, ez a kettő a kérdés.

Melyiket preferálod és miért?


2019. máj. 22. 11:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Én 24 éves koromig csak McDonaldsban jártam, az volt megszokott.

Aztán 3 éve bementem egy Burger Kingbe, na azóta meg Mekiben nem voltam :) Azonnal átpártoltam.

A Burger Kinges burgerek olyan füstösek, isteni. Sokkal jobb. Már az egész sokkal szimpibb lett azóta.

2019. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Én is inkabb Burger párti vagyok. Valószínűleg úgyis egy kutya az összes ilyen kajalda, de a Burger izvilaga jobb.
2019. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
McDonalds! Utalom a Burger Kinget, se a szendvicsek nem ízlenek, se a krumpli, de még az üdítők sem.
2019. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Burger. Jobb akciók vannak, több időszakos termék van, van hűségprogramjuk - újabban kettő is. Meg haladnak a korral, lehet mobilon rendelni. Munkahelyemen összekattintom amit kérek, lemegyek az étterembe (200 méter), majd soron kívül kiadják. Király dolog.
2019. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
90%
Én is McDonalds párti vagyok,szerintem sokkal többen járnak oda mint a Burger Kingbe..
2019. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
BK. Sokkal jobb kuponok vannak, finomak a burgerek, számomra nem olyan szárazok, mint a Mekisek.
2019. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Burger King, egyértelmű, ha hamburgert akarok enni, de ha nincs a közelben bemegyek a mekibe is.
2019. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a meki.

Amúgy azt figyeltem meg az ismerősi körben, hogy azt szeretik jobban, amivel először találkoztak. Mi gyerekkoromban extra alkalmakkor a mekibe jártunk, így azt az ízt vettem alapul, ahhoz szoktam hozzá.

2019. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Burger King. A jó nagy, mindennel megpakolt burgereik miatt. Sajnos a mekis burger egyrészt túl kicsi nekem, másrészt olyan "műanyagos feelingje van". Hiányoznak az igazi "burgeres ízek". A burgernél alap dolog a húspogácsa. A BK-é szinte "majdnem" jó, a mekié full ízetlen, jellegtelen, száraz barna forgács. Ár érték arányba is jobb a BK. (De ettől függetlenül még megesszük a mekis kaját is, ha hozzájutunk.)
2019. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Ebben a sorrendben jó lesz...

Mehetünk?

2019. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!