Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Wasabiban vettem 3000...

A Wasabiban vettem 3000 forintért életem első shusi tálját. Ez az étel tényleg ennyire megosztó?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorító és ehetetlen volt számomra, de a körülöttem lévők, akik ugyan ezt vették nagyon jóízűen eszegették. Ez tényleg ennyire megosztó? Vagy valóban rossz a wasabi shusi tálja (ezt az éttermen kìvül a mélyhűtőjükből vettem (MOM)). Nagyon nagy csalódás volt nekem (ez volt életem első shusizása.)
2019. máj. 26. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Wasabiban egyszer voltam énis és borzasztó volt. Kispesten van a laguna étterem, ott viszont nagyon jókat szoktunk enni.
2019. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

A mélyhütöböl vett sushi eleve az ehetetlen határán van.

Vegyél normális étteremben igazi, friss sushit, az egész más milyen - csak éppen az értelemszerüen drágább.

Másrészt a halételek jó része olyan, hogy van, akinek ízlik és van, akinek nem.

(Rendes) sushi meg elég sokféle van, ha az egyik nem ízlik, próbálj ki másik fajtákat is.

Egy jó étteremben lehet kérni válogatást, ahol minden féléböl van 1-1 a tányéron és végig tudod kóstolgatni.

2019. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán megosztó. Én sem szeretem, a bubble tea bogyóit is gusztustalannak tartom most meg boldog-boldogtalan azt issza.
2019. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Semmi megosztó nincs benne.

Akinek van egy minimális étkezési kultúrája az szereti.

2019. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Az egyéni ízlés nem az étkezési kultúra függvénye!!!!!
2019. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Tessék elmenni a bambuszligetbe ott japán minőségben dolgoznak!
2019. máj. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

Én sem tudom hogy mi a jó egy adag ízetlen rizsben egy ízetlen nyers hal, melyet sós löttybe mártogatnak hogy legyen valami íze.

Azon kívül hogy jó kis bélférget kaphatnak a nyers haltól...

Divat.

2019. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Na ez tényleg (étkezési) meg egyéb kultúra hiánya: "egy adag ízetlen rizsben egy ízetlen nyers hal, melyet sós löttybe mártogatnak "


Aki ennyit tud a sushiról, annak fogalma sincs róla.

Persze az ilyen az, akinek a "jó füszeres, csípős pörkölt" az étel, ami igencsak primitív dolog.

Persze rendes sushit még életében nem próbált, de azért beleszól abba, amihez halvány gőze sincs.


A sushi ugyanis NEM ízetlen rizs, NEM ízetlen nyers hal - mellesleg igen sok sushi nem halbólkészül -, és NEM sós löttybe mártogatják - magyarul semmi nem stimmel a véleményedböl!

2019. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!