Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A KFC-nél hogy gondolják,...

A KFC-nél hogy gondolják, hogy 590 forint a kiszállítás?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez nem rengeteg azért, hogy kihozzák a kajádat a legközelebbi éttermükből?


Nem is az a helyzet, hogy kiviszik oda is, ahol nincs is KFC, mert nem, oda nem lehet rendelni egész egyszerűen...


Létezik Szigetszentmiklósi KFC és a Szigetszentmiklósi címre való kiszállításért 590 forintot kérnek el és ez akkor is áll ha mondjuk 6000 forintért rendelsz, nem lesz olcsóbb egy forinttal sem.


Szerintetek ez nem pofátlanság?



2019. jún. 8. 19:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Szerinted ingyen van a benzin, a csomagolás, annak a fizetése, aki kihozza alusta s.ggednek?
2019. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
NEM!!! Ugyanis kiszállításnál be kell csomagolni valakinek (munkabér), valakinek kiszállítani (munkabér, üzemenyag, jármü kopás) ezek mind költségek a cégnek!
2019. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Nem, de egy pizzéria is 200, max. 300 forintot kér a szállításért, sőt valahol ingyen szállítanak egy bizonyos összeg felett... Sőőőt, valahol eleve ingyen szállítanak, mert a legolcsóbb termékük is annyiba kerül, hogy mégéri.

Na most, a KFC sem az hiperjó árairól híres eleve...

S mint írtam, a KFC a városon belül ennyit kér el.

2019. jún. 8. 20:02
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
#1,2 ezek bele kell hogy legyenek kalkulálva az árba. Pizzakingnek biztos ingyen van a benzin azért szállít ingyen...
2019. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

akinek van pénze KFC-s kajára, annak 590 forintja is van futárra.

a többi rizsa.

2019. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Az a baj ezzel, hogy ahol nincs szállítási díj ott 500 forintot adok a futarnak borravalónak, ahol 200 forint a szálítás, ott 300 forintot adok, ahol pedig 300 ott 200-at...


Az 590 forint szálítási díjat viszont a KFC valószínüleg 80-90, vagy akár 100%-ban elteszi és a futárja ugyanúgy minimálbért keres mint bármelyik másik futár, csak Ő így az esetek többségében még borravalót sem fog kapni.

2019. jún. 8. 20:13
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
4. Szóval akkor nem rinyálnál, ha 1500 helyett 2100 lenne a csirkenyszárny, csak így, hogy külön kell fizetni? Aha, mesélj még.
2019. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Engem a szállítási díj még nem is érdekelne, ha nem lenne kötelező minimum rendelés. De ezt máshol sem szeretem mindegy, hogy kajálda vagy sima webshop.
2019. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
60%
Ne haragudj, de nevetséges vagy kérdező :D Mérnök te akkor vagy, mikor én atomfizikus. Kis lúzer dagadék vagy. Ha mérnök lennék, akkor 590 ft meg sem kottyanna, mint pl. nekem sem. Itt egyedül te vagy otthonülő kis lúzer ;)
2019. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, milyen mérnök vagy? :-D Mert az én férjem is az, és ma ő főzött ebédet, sőt délután elmentek a gyerekkel játszóterezni hogy tanulhassak. Pedig egy eléggé nagy megrendelésszámú cégnél dolgozik, nem alap pozícióban. Persze van egy-két húzós hét de összességében sosem panaszkodik arra hogy nincs 20 perce elmenni ennivalóért.
2019. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!